جستجو در سایت


کلمه :
بخش :
از تاريخ : تا تاريخ :

...

شماره خبر شماره خبر : 991025
تاریخ انتشار جمعه 5 دي 1399
ساعت انتشار 13:30:05


پورابراهیمی در نشست با فرمانده انتظامی استان کرمان
خبرهای خوبی برای مجموعه انتظامی در راه است
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرهای بسیار خوبی در حوزه هوشمندسازی و تقویت زیرساخت های ماموریتی مجموعه انتظامی کرمان داریم و در همین رابطه استفاده از ظرفیت هایی همانند سامانه پهپادی در استان برای تامین امنیت کویر یک اقدام مهم در ناجا است.
دکتر"محمدرضا پورابراهیمی"در نشست با فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: یکی از تدابیر مهم در حوزه ارتقاء ماموریت های نیروی انتظامی بحث هوشمند سازی است و طبیعتا مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق این هدف باید مجموعه ای از بسترهای قانونی و الزامات این حوزه را فراهم کند که یکی از این بسترها بودجه های سنواتی است.

وی افزود: بودجه 1400 پس از واکاوی های فراوان قرار است این هفته در کمیسیون تلفیق بودجه قرار بگیرد که در این رابطه تقویت بنیه دفاعی کشور یکی از محورهای مهم بحث بودجه است که به نوبه خود در حوزه امنیت داخلی، نگاه ویژه ای به ناجا خواهیم داشت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خبرهای بسیار خوبی در حوزه هوشمندسازی و تقویت زیرساخت های ماموریتی مجموعه انتظامی کرمان داریم و در همین رابطه استفاده از ظرفیت هایی همانند سامانه پهپادی در استان برای تامین امنیت کویر یک اقدام مهم در ناجا است.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه ایجاد امنیت قاطع و جدی در منطقه کویر که به هر حال از جنوب شرق کشور تا مناظق مرکزی ایران را در بر می گیرد در ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری نیازمند حمایت های بیشتری در ابعاد مختلف است گفت: مجلس شورای اسلامی همانند گذشته تمام تلاش خود را برای ارتقاء امنیت داخلی خواهد کرد و خبرهای خوبی در خصوص افزایش ظرفیت های بودجه ای چه در حوزه تجهیزاتی و چه در حوزه هزینه های جاری برای پوشش بهتر خدمات کارکنان فداکار این مجموعه در راه است و انشالله آنچه که وظیفه و در توان ما در مجلس است را در این حوزه عملی خواهیم کرد.

رییس کمسیون اقتصادی مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه موضوع امنیت همواره دغدغه همه مسئولان است، اظهار کرد: ما در حوزه مسائل مربوط به امنیت اجتماعی هر اقدامی که لازم باشد انجام خواهیم داد چراکه هیچ مسئله ای را نمی توانیم جایگزین امنیت کنیم و در حقیقت بدون توجه به این مولفه، موضوع دیگری برای مردم اولویت نخواهد داشت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: در این میان باید اقدامات ناجا در برخورد با اراذل و اوباش و دیگر طرح های امنیت محور مورد توجه و عنایت مردم قرار بگیرند و همچنین لازم است نیروی انتظامی با حمایت سایر دستگاه ها و مجلس شورای اسلامی برای ارتقاء امنیت اجتماعی جامعه تلاش کند.

وی در پایان با مثبت برشمردن نتایج حاصل از طرح ها و تدابیر حوزه نظم و امنیت گفت: قطعا پلیس با کسانی که امنیت اجتماعی را سلب و در جامعه شرایطی را ایجاد می کنند که مردم در مشکلات و سختی قرار بگیرند برخورد قاطعانه ای خواهد داشت و ما بعنوان نماینده مردم در مجلس در حوزه امور مرتبط با نظم و امنیت از این نهاد پرتوان حمایت خواهیم کرد.

نظر شما نظر شما


آخرین اخبار

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت:
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خبر داد:
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
رهبر معظم انقلاب در دیدار روسای قوا و برخی مسئولان:
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر عراق:
صبح امروز؛
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان:
روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل :
امام خامنه‌ای در دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی:
لاریجانی در اجلاس سراسری هیات امنای دانشگاه‌ها:
گالری تصاویر

گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پروژه های عمرانی شهرداری کرمان
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ حضور دکتر پورابراهیمی در جمع مردم بخش گلباف و بازدید از خانه توسعه
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان راور با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان
گزارش تصویری/ بازدید رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ و پتروشیمی آبادان